O mnie

Wieje lat doświadczeń w fotografii komercyjnej dla topowych marek światowych, wiele styli fotografii ślubnej, połączone w jeden, pełen pasji, wrażliwości i technicznej doskonałości cel. Wszystko po to, by Wasze zdjęcia były wyjątkowe, inne niż wszystko co do tej pory widzieliście.

Pomysł stworzenia marki fotografii ślubnej łączącej dwa różne style fotografii narodził się z kilkunastu lat doświadczeń i obserwacji rynku ślubnego w Polsce, a także za granicą. Dostrzegłem, że pary młode świadome potrzeby posiadania zdjęć ślubnych o najwyższym poziomie artystycznym, zmuszone są do dokonywania wyboru pomiędzy pełnym emocji i „catch the moment” reportażem, a sesją beauty/ glamour z wykorzystaniem profesjonalnego oświetlenia, modyfikatorów światła, czy średnioformatowych aparatów fotograficznych.

Postanowiłem stworzyć nową jakość i zaoferować parom młodym rozwiązanie, którego na próżno szukać na rynku fotografii ślubnej.

Decydując się na współpracę ze mną otrzymujesz całodzienny pełen emocji fotoreportaż oraz wyjątkową pod względem miejsca, oświetlenia i nastroju plenerową sesję fotograficzną.

Oprócz doświadczenia w fotografii ślubnej posiadam wieloletnie doświadczenie w fotografii reklamowej, produktowej, czy fotografii wnętrz, dlatego możesz być pewien, że Twój reportaż będzie obfitował również w fotografię ślubnych detali, czy weselnych dekoracji.

W tym tak ważnym dniu nic nie dzieje się dwa razy, dlatego musimy polegać na sprzęcie i jakości jaką oferuje. W pracy wykorzystuje najwyższe modele aparatów cyfrowych, w tym aparaty średnioformatowe. W pracy z oświetleniem studyjnym wykorzystujemy sprzęt marek ProFoto, BronColor, Sunbounce itd.

Moi klienci:

Nie ma fotografii bez światła.

Fotograf to osoba, który potrafi uchwycić to światło.
Profesjonalny fotograf reklamowy to specjalista, który potrafi również kreować światło dla potrzeb założonego celu.

Poniższe fotografie przedstawiają przykładowe próbne ujęcia, które powstały podczas prawdziwej sesji wizerunkowej dla klienta. Zdjęcie górne powstało w warunkach oświetlenia jakie panowało w danym pomieszczeniu bez ingerencji fotografa. Zdjęcie dolne przedstawia scenę po wykreowaniu naturalnie wyglądającego oświetlenia za pomocą lamp błyskowych.
Celem takiego zabiegu było stworzenie oświetlenia, które w pełni będzie przypominać wpadające przez okno do pracowni architektonicznej naturalne oświetlenie w piękny słoneczny dzień. Powyższe zdjęcia nie były poddawane edycji poza wywołaniem plików RAW.